Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok, manapság...

Mit gondoltok, manapság mennyire népszerű a blog írás?

Figyelt kérdés

Szeretnék blogolni, de őszintén szólva fogalmam sincs mennyire népszerű még.

Valahogy régebben mint ha felkapottabbnak tűnt volna.


Vélemény? És ha olvastok akkor írjátok meg kérlek, hogy milyen blogokat találtok érdekesnek.


Köszi :)



2019. júl. 14. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha a népszerűségért akarsz elkezdeni blogolni, el se kezdd.
2019. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megtiszteltél a kicsit sem hasznos válaszoddal.

Nem mellesleg nem baj, ha értelmezed a kérdéseket mielőtt veszed a fáradtságot a válaszadásra.


Nem azt mondtam, hogy népszerű szeretnék lenni, ezért írnék blogot. Arra lettem volna kíváncsi, hogy manapság mennyire népszerű az emberek körében a blog OLVASÁS.

2019. júl. 15. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
És miért érdekel, mennyire népszerű a blog olvasás, ha nem akarsz vele népszerű lenni? Ha nem érdekelne, nem írnál ki hülye kérdést róla, hanem már bőszen blogolnál, aztán olvassa aki olvassa.
2019. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen így van, megfejtettél :D


Én nem vitatkozom, de ha gondolod írj még ide pár sort, ha nem vezetted le teljesen a rejtett frusztrációidat :D

Igazad van, itt a legegyszerűbb, névtelenül, arctalanul, okosságokat írogatni normális válasz helyett. :D


Mindent bele! Remélem, hogy segíthettem! :D :D

2019. júl. 16. 19:46
 5/6 anonim válasza:
100%

Sajnos régebben valóban népszerűbbek voltak a blogok, manapság inkább a youtube-on él mindenki. Viszont én személyszerint jobban kedvelem a blogokat.


Egyébként azért írj és szerkessz blogot,mert érdekel és szereted csinálni, ne azért, hogy sokan olvassák. :)

2019. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. júl. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!