Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miben jobb az ncore mint a...

Miben jobb az ncore mint a majomparádé?

Figyelt kérdés

A majomparádén fent vagyok kb. másfél hónapja, eddig mindent megtaláltam amit akartam.

A majmon nincs seed kötelezettség (az ncore-on sincs?), ettől függetlenül az 1-2 éves torrentek is simán jönnek 10-20 megával.

Pénzért, 1000 forintért vettem tagságot, egy hónap alatt visszatöltöttem 1.3TB-ot, ezért küldhetek már meghívót is.

Aki használja az ncore-t és esetleg a majmot is, az megtudná mondani miben jobb az ncore?

Ugyan is mindenhol azt olvasni hogy az ncore-t istenítik, szeretném tudni miért.



2019. júl. 14. 21:57
 1/3 anonim válasza:
56%

Én az nCore-on vagyok tag.

Rengeteg torrent van, rengetek ezért jó.

Biztonságos mivel mindent ellenőriznek és a szerver sem magyarországon van tehát egyhamar nem megy csődbe.

Van seed kötetelezettség.

2019. júl. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindent megtalálsz ott, akkor nincs okod váltani. Én általában ha keresek valamit az nCoreon kezdem, aztán haladok tovább a többi oldalon ha ott nem találom, számomra ez az előnye, hogy több helyen is bent vagyok.
2019. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan, amit csak az nCore-on találtam meg. Ezek főleg nagyon régi filmek voltak.Játékoknak több része is megtalálható több formában. Sok a seeder (a nagyon régi torrenteken is).

De a Majomparádét is szeretem, az sem rossz oldal:)

Én is sok helyen fent vagyok, így nagyobb az esély, ha valamit nem találok, akkor egy másik oldalon fent lesz:D

2019. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!