Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook tiltás hullám Még...

Facebook tiltás hullám Még mindig le vagyok tiltva es rajtam kívül rengeteg ember miert nem foglalkozik vele a Facebook? (Megjött a sablon szöveg) tiltás orokke. Mit lehet tenni?!

Figyelt kérdés
Semmit se szegtem meg mint sok mas ismerosom ...
2019. júl. 15. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Foglalkoztak vele, mert megkaptad a választ. A rendszer algoritmusa úgy mérte fel, hogy te valami miatt megszegted a felhasználási feltételeket. Ezzel a support sem tud vitatkozni és nem bírálják felül a döntést, így az végleges.


Semmit nem tudsz tenni.

2019. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nevem normalisan volt fent , születési dátum egy honapban egyszer osztottam zenet es annyi..nem hiszem,h normalis ez.es örök bann egybol ?!
2019. júl. 15. 18:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek is algoritmus hiba volt fent ..es feloldottak sok embernek,de akkor miert nem írnak vissza legalabb
2019. júl. 15. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Ha tényleg nem sértettétek meg a Facebook általános szerződési feltételeit:

* [link]

felkerestek egy ügyvédet és szerződésszegés miatt felszólítjátok a Facebookot:

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2 Ireland

a profilotok helyreállítására.


Van parlamenti párt, akik parlamenti vizsgálóbizottságot szervezne a Facebook-tiltások miatt:

* https://www.youtube.com/watch?v=wE2w2CiVMuY

* [link]

lehet, hogy velük is érdemes lenne felvenni a kapcsolatot.


De alternatívának léteznek nagyvállalatoktól független,nyílt forrású, decentralizált szociális-platform megoldások:

* [link]

például a Gab:

* [link]


A Facebook társalapítójának - Chris Hughes-nak - egyébként is az a véleménye, hogy a Facebookot fel kéne darabolni:

* [link]

2019. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facebook ireland nak irtam emailen hatha segitenek
2019. júl. 16. 17:21
 6/8 ádámwww válasza:
Helló, nekem is ugyanez.:D Ha esetleg kapsz választ ( én a normál bejelentő üzeneteknél próbálkozok sikertelenül ) jeleznéd itt?
2019. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is jött hogy végleges tiltás😅 Már egy halom üzenetet írtam nekik,szerintem már nem fogják vissza adni...köcsögök
2019. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azota se semmi valaki valamit??
2019. aug. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!