Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tilthatok le csatornáka...

Hogyan tilthatok le csatornákat youtube-on?

Figyelt kérdés

Van valami kiegészítő erre hogy bizonyos csatornák videóit egyáltalán ne ajánlja be sehol?

Mint az Adblock csak Ads helyett Channels.


2019. júl. 17. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonon van olyan, hogy rányomsz olyat, hogy nem érdekel és akkor eltűnik ha nem vagy rá fel iratkozva, de ehhez be kell jelentkezni a Google fiókkal!
2019. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekel.

A "nem érdekel" lehetőség sz*rt sem ér.

2019. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Pontosan, nem ér semmit, elég akár egy videó is, hogy totál átvariálja az ajánlott videókat. Sőt, van mikor a misztikus google algoritmus valami totál random videót dob be nekem, amit mint (a kommentek alapján) kiderül, még másik több millió felhasználónak is bedob. Aztán győzöm korrigálni, hogy végül visszaálljon az engem tényleg érdeklő videókra a YT...

Alapvetően ezzel nekem nincs bajom, viszont már-már paranoid szinten kerülöm az olyan videókat, amik csak nagy ritkán keltik fel az érdeklődésemet, mert utána aztán vakarhatom le magamról azokat (ha tudom) :D

A legjobb mód az ajánlások elkerülésére a folyamatos privát módból való videózás böngészőben, vagy Inkognitómód használata a telefonos appban. Utóbbiban mondjuk nem mernék megbízni 100%-osan.

Kiegészítőről nem tudok.

2019. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!