Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "A webhely nem érhető el"...

"A webhely nem érhető el" olyan weboldal ip-címe nem található ami létezik és telefonon betölti de gépen nem. (Windows Update is problémás. ) Bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Próbáltam frissítéseket keresni a gépen, majd a Windows Update ezt írta: Hiba történt. "Nem sikerült csatlakozni a frissítési szolgáltatáshoz. Később újból próbálkozunk majd, vagy megpróbálkozhat a letöltéssel most. Ha mégsem jár sikerrel, ellenőrizze, hogy van-e internetkapcsolat." és böngészőbe mikor a Microsoft Support weboldalára szerettem volna felmenni, akkor meg ez van:"A webhely nem érhető el A(z) support.microsoft.com szerver IP-címe nem található.

Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával." [[Lefuttattam a diagnosztizálást és ezt adta:"Előfordulhat, hogy a tartományi kiszolgáló nem működik."]] Azonkívül megnéztem azokat a webhelyeket amikre eddig is szoktam keresni azok mentek, de nekem ennyi elég, hogy ezek nem működnek. Segítségeket előre is köszönök!



2019. júl. 20. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy az Ön Windows-verziójával nem kompatibilis. Ha Ön a win10-esnek a 32 bites verziójávaql rendelkezik, javaslom, mielőbb csrélje le a 64 bites verzióra. Sőt, ha már létezik a 128 bites verzió, akkor arra. Valószínőleg a nem megfelelő Windows-verzió okozza az Ön problémáját. Akár maga a Windows is okozhatja. Kérdezze meg szakembertől, hogy a Linux operációs rendszer megfelelő lehet-e. Sok sikert hozzá!
2019. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a mobilodon betölt az adott oldal, akkor a gépeden lehet, hogy valami beírta a hosts fájlodba (c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts), hogy más IP címen keresse az oldalt. Azt nyisd meg egy szövegszerkesztővel (rendszergazdaként) és nézd meg, hogy van-e olyan sor, ami ezt írja le.
2019. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!