Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow vagy Metin2? Most nyílt...

Wow vagy Metin2? Most nyílt a Rubinum szerver Metinen és nem tudom, melyik MMORPG-n játszak. Szeretném elkezdeni valamelyiket. Metinen játszottam régen és 100x jobban tetszett mint a WOW, sokkal jobb benne a PvP itt nem csak nyomkodni kell a gomboka

Figyelt kérdés
Most nyílt a Rubinum szerver Metinen és nem tudom, melyik MMORPG-n játszak. Szeretném elkezdeni valamelyiket. Metinen játszottam régen és 100x jobban tetszett mint a WOW, sokkal jobb benne a PvP itt nem csak nyomkodni kell a gombokat és nem csak a cucc számít. A PvE-ről je is beszeljünk WoW-on csak instázol és megkell tanulni, hogy kell lenyomni az instákat, én inkább fejlődni szeretnék mint hogy ugyan azokat a dungikat nyomjam le égész nap. A talentek is jobban tetszenek metinen, csak attól félek megint ki fog halni.

2019. júl. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszik a wow, akkor mégis mi értelme a kérdesnek?
2019. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként elég sok mmorpg van, nem csak ez a kettő. Például ott az Elder Scrolls Online. Viszonylag új és elég népszerű.
2019. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem ő se tudja :D

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de ilyenkor a metinről mindig az egyik (haver) barátnőm jut az eszembe.

Volt egy csávója akivel a metinben egyébként házasok voltak xd

Állítólag közösen 600 ezer forintot tettek a játékba, nem ismerem a gamet annyira hogy mégis mire lehet ennyi pénzt elbäszni...?

A lényeg az, hogy asszem rá egy évre szétmentek, és ment a vita hogy akkor el kell adni az accot, mint valami válásnál a való életben xd

A barátnőm az valamivel többet tett bele, de a srác az meg nem akarta kifizetni a különbözetet, konkrétan mint valami válópernél úgy ment a műsor a "vagyonról"

Mikor mesélte egy hétig szakadtam a röhögéstől hogy ilyen létezik egyáltalán :"DD

2019. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020-ban wow és metin2? Te melyik 2010 előtti évben ragadtál le ennyire agyilag? ezek a játékok, főleg a metin legkésőbb 2008-2010-ben már kimentek a divatból, fogalmam nincs h 2020-ban még ki kezdene el játszani ezekkel.
2020. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!