Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS! Hogyan oldhatnám meg...

FONTOS! Hogyan oldhatnám meg ezt a problémát? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olvassátok végig! (Sürgős)


Nos. Az az én problémám, hogy még anno tavaly novemberben fel akartam rakni egy xp-t a gépemre. Igen ám, a frissítéses telepítés sikeres volt, de amikor 0-ról akartam felrakni, kiírt vmi fájlt nem talál, ezért félbeszakad a telepítés. Azóta felraktam a Windows 7-et. Azzal semmi problémám, csakhogy amikor elindul a gép, bejön a rendszerválasztó menü. És alapértelmezetten mindig az xp telepítőjét indítaná el. Én hiába állítom át hogy a Windows 7 legyen az alapértelmezett rendszer! Előre is köszi a segítséget!


2010. júl. 12. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Formázás és egyik windows felrakása.
2010. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két vinyóm van. Leformázni nem tudtam az egyiket, (azt amelyikre rá akartam rakni az xp-t) de letöröltem róla mindent. A formázást nem engedi. Bootból meg nem tudom hogy kéne. Még nem is próbáltam úgy. Nem lehet vmi progival?
2010. júl. 12. 12:38
 3/3 A kérdező kommentje:
És csak a formázás segít?
2010. júl. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!