Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Witcher 3: Blood and Wine...

The Witcher 3: Blood and Wine mikor érdemes elkezdeni a f9öszál előtt vagy utána?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindegy.
2019. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
szerintem érdemes a legvégére hagyni
2019. aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszed végig a főszálat túl gyenge leszel (vagyis Death March-on igen) a B&W-hez, Detlaff-ról meg ne is beszéljünk, és szerintem utána a legjobb, mert időben is utána játszódik.
2019. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A Heart of Stone simán mehet még az alapjáték befejezése előtt. Én pl. még épp el tudtam érni az ajánlott szintet a játék vége felé, ezért tettem vele egy kitérőt a finálé előtt. Mivel ez a dlc nem olyan hosszú, és a sztori hangulata is illeszkedik az apajátékéhoz, nem töri meg annyira annak a történetívét.


A Blood and Wine már más tészta. Egy egészen új (a regényekből ismerős) területre visz el minket, a hangulat itt már más. Ráadásul nagyon hosszú ez a dlc, ha valaki még azelőtt kezdene bele, hogy befejezte volna az alapjátékot, valószínűleg egy idő után idegesen gondolna arra, hogy na de mi a helyzet Cirivel, vele vajon mi van, jó lenne már tudni mi az alapjáték lezárása. Legalábbis én biztos ez a típus lettem volna, és türelmetlenségemben nem tudtam volna élvezni igazán a dlc-t. Na de én az alapjáték után kezdtem csak bele a Blood and Wine-ba. :) Persze biztos lehet azt is csinálni, hogy még a finálé előtt belekezdesz, aztán amikor érzed, hogy végére akarsz jutni az alapjátéknak, akkor otthagyod a helyszínt, és mész inkább Ciri után. De szerintem ez csak megtörné a hangulatot. A Blood and Wine egy nagyon kerek kis sztori, kár lenne félbeszakítani. Ráadásul, ha jól emlékszem, érződik, hogy ez már az alapjáték után játszódik.

2019. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a pacsi
2019. aug. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!