Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerdirector-ral valaki tud...

Zsananasz00 kérdése:

Powerdirector-ral valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Videót szerkesztettem powerdirector-ral és még nem voltam teljesen kész, de az eredeti videóból a szükséges részeket kivágtam, ezét letöröltem az eredeti fájlokat mert "úgysem kellenek és csak fölöslegesen foglalja a tárhelyet". egy hétre rá meg akarom nyitni a projectet és kiírta, hogy nem találja a fájlokat, mondom jó visszarakom a telefonomra ugyanazokat a fájlokat ugyanoda ahol voltak, de még mindig nem találja. Valami tipp? nem szeretném előről kezdeni mert nagyon sok munkám van benne.

2019. aug. 3. 16:29
 1/2 tabaki ***** válasza:
100%

Biztos, hogy egészen precízen ugyanaz a hely és az elérési út? Amikor a telefonodat rádugod a gépre, garantáltan ugyanolyan betűnevű meghajtóként jelenik meg? Mondjuk a múltkor volt mellette egy pendrájv is, ezért pl. nem F:, hanem G: volt a neve?

Nem ismerem a Powerdirectort, de lehetséges, hogy a projektfájl üresen is betölthető, tehát a munka nagyját jelentő vágás, effektezés, stb. változatlanul benne van, csak meg kell keresni alá a fájlokat, és megint működni fog. Ha esetleg erre kényszerülnél, javaslom, hogy most már a számítógép egy adott mappájában gyűjtsd össze a szükséges videókat.

Ezenkívül, mielőtt munkához látnál, értsd is meg, hogy hogyan működik egy videószerkesztő (merthogy ezt a többi is ugyanígy csinálja, nemcsak a Powerdirector). Nem, nem vágtad ki a szükséges részeket. Egy tervet készítettél, hogy a programnak 𝒎𝒂𝒋𝒅 mit kell csinálnia az itt és itt található fájlokkal. Emiatt nevezik projektfájlnak, nem pedig videónak. Ehhez képest gondoskodtál arról, hogy pont ott ne találjon semmit, ahol a lelkiismeretes munkával följegyzett címeken lennie kéne az adatoknak.

Nem tudom, milyen szerkezetű ez a projektfájl, de el tudom képzelni, hogy Jegyzettömbbel belenézve vagy az egész szöveg, vagy legalább a keresendő fájlok pontos elérési útvonala olvasható. Elsőként ezt ellenőrizd, hogy tökéletesen azonos-e a fájlok mostani helyével.

2019. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2019. aug. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!