Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ETS 2-ben szeretnék magyar...

ETS 2-ben szeretnék magyar mapot és csináltam dolgokat de nem működik. Tudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés

Euro Trucks Simulator 2-ben szeretnék magyar mapot és ezért letöltöttem a holtfixet és a hungary mapot. Ezeket behúztam a mod mappába. Ezért a módoknál megjelent a Hungary Map by Franklin007 (def). (ilyenkor nem kéne még a def-en kívül másnak is lennie?)

Aktiválom, utánna elindítom a játékot és kidob! Mit tudok ilyenkor csinálni?????



#letöltés #map #Euro Truck Simulator 2 #Euro Trucks Simulator 2 #magyar térkép
2019. aug. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

amit letöltöttél az kompatibilis a játék verziószámával?

Egyébként magyar térképhez új profilt kell létrehoznod, ott tudod kiválasztani a magyar térképet.

2019. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van amit letöltöttem az 1.30-as amim van az meg 1.35-ös. Amúgy próbáltam új profilt de csak európát engedte. Tudsz nekem segíteni?
2019. aug. 12. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:

hivatalos oldalról töltsd le!

[link]

Itt mindig megtalálod a legfrssebbet.

Letöltés után kicsomagolod, lesz benne 3 fájl. Azokat kell beraknod a játék mod mappájába. Ezután megnyitod a játékot, rányomsz az új profilra, kitöltöd a szükséges adatokat és utána pedig nyomj rá a modkezelőre. Itt aktiválod a hungary mapot, majd mented, visszakerülsz a profil létrehozásához, ezután már ki tudod választani a magyar térképet is.

2019. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írja ki,hogy nincs jogosultságom a letöltéshez!
2019. aug. 12. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja megvan! Köszi!
2019. aug. 12. 13:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem de nem tudom kicsomagolni mert nem könyves logót ad ki hanem egy fájlt ad ki logó nélkül. Most mit csináljak?
2019. aug. 12. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le a 7zip nevű programot, az ki fogja tudni bontani
2019. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!