Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome-ban videót nézek és a...

Chrome-ban videót nézek és a laptop gombokkal hangot állítok megjelenik egy hoszabb ablak ami kiírja mit hallgatok és idegesítő. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez valami új frissítés miatt van vagy én kapcsoltam be véletlenül de amikor Chrome-ban nézek valami videót vagy valami oldalnak hangja van és a laptop gombokkal akarok hangot állítani, akkor eddig csak egy kis ablakban megjelent egy csúszka hogy hol van a hang. Ez szerintem sima windows funkció. De mostanában megjelenik mellette egy hosszabb ablak is ami kiírja a youtube videó címét, vagy csak annyit hogy chrome.exe és van rajta play gomb meg jobbra balra lépős gomb mintha valami lejátszó lenne. Nagyon zavaró. Próbáltam rákeresni neten hogy mi ez de nem tudtam hogyan és nem találom hogy lehetne eltűntetni. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez?

2019. aug. 13. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Más alkalmazásnál nem jelenik meg az az ablak? Például egy zenelejátszónál? Nálam semmi ilyen nincs, pedig én is Chrome-ot használok. Illetve Win7-et, de mondjuk Win10-nél bármi lehetséges...
2019. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam Operával, ott opera.exe-t ír ki, de mondjuk vlc vagy win media player esetén meg nincs ilyen plusz ablak. Szóval nem értem.
2019. aug. 13. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt elvileg megválaszolták a problémát: [link]
2019. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen, ez működött!
2019. aug. 13. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!