Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber hogyan lehet használni...

Viber hogyan lehet használni teljesen inkognitó módban Androidos mobilon?

Figyelt kérdés
Szeretnék Vibert használni a telefonomon, de azt szeretném, ha csak a családom tudná, hogy használom. Viszont mikor telepítem a Vibert ha jól tudom akkor mindenki aki Vibert használ és tudja a telefonszámomat, kap értesítést, hogy XY új a Viberen, vagy valami ilyesmit. Van arra lehetőség, hogy teljesen inkognitóban telepítsem a Vibert, vagy erre nincs lehetőség?
2019. aug. 13. 12:20
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Senki nem kap semmilyen értesítést, ezt nem tudom honnan szedted.


Ha a viberen belül nézi meg a névjegyzéket az illető, akkor látja a neved mellett, hogy viberen is elér, de ennyi. Ha rendes névjegyzékben nézi, nem látja.


Letiltani sehogy nem tudod, max azt, hogy a viber ne férjen hozzá a tárolt telefonszámaidhoz (névjegyekhez), de ennek semmi értelme, hiszen nem a névjegyeid alapján találnak meg mások. Időközönként ráolvas a névjegyekre és összehasonlítja az adatbázisával, hogy az a szám szerepel-e. Ha igen, akkor kiteszi mellé az ikont, így fogják látni azok, akiknek a névjegyzékében szerepel a számod.

Az hogy te nem adsz hozzáférést a saját névjegyeidhez, nem változtat semmit, max te nem fogod látni, hogy kinek van még vibere.


De beállíthatod pl. hogy ne látsszon az online állapotod (így te sem látod másét), de emiatt talán kevesebben írnak rád, mert nem látnak online-nak.


Szóval amit írtál, az nem megoldható, és emellett nem kap senki értesítést. A program talán felajánlja, hogy "Köszöntsd ismerőseidet és mond el, hogy a vibert használod!", de ez nem kell elfogadni.

2019. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nincs így, arra nem emlékszem, hogy ajánl e föl valamit, viszont én 3 hónappal ezelőtt még céges számomhoz használtam a vibert és mindíg kaptam viberen belül értesítést ha valaki telepítette aki a névjegyzékben szerepel...

"XY új a viberen, köszöntsd őt" ez szokott lenni a szöveg

2019. aug. 14. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!