Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber, hogyan kell telepíteni,...

Viber, hogyan kell telepíteni, alkalmazni?

Figyelt kérdés
Messengert szoktam használni. Nem régóta elkezdtem társkeresőn ismerkedni. Sokan teszik fel a kérdést, viber? Van vibered? Sajnos egyáltalán nem vagyok képbe vele. A környezetemben élők sem. Annyit tudok olyan mint a messenger. Csak nem a facebokhoz van hozzákapcsolva, hanem gmail fiókhoz.(?) Lehet a kérdésem sem jól tettem fel? Tehát az érdekelne, hogyan lehetnék viber használó. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 13. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonszamodhoz van kapcsolva. Letoltod, beallitod, hasznalod. Ennyi.
2019. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A telefonszámodhoz van kötve. Letöltöd az alkalmazást, kérni fogja hogy add meg a számod, arra kapsz SMS-ben (ingyenes) egy aktiválókódot. Aktiválás után a névjegyedben szereplő és Viber-rel rendelkező ismerősöket már megtalálod, mindenki mást pedig a telefonszáma megadásával adhatsz hozzá.

Tehát ha a tiédet kérik, ez azzal jár hogy a számodat meg kell adni.

2019. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát... az okostelomban nincs szim kártya. Akkor először az, akkor lesz számom.
2019. aug. 13. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell bele. Eleg, ha maseban van :) csak az sms miatt kell, amugy hasznalhatod kartya nelkul, hamar egyszer regisztraltad.
2019. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!