Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek G2A.com-ról?

Matex11 kérdése:

Mi a véleményetek G2A.com-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, játékokat akarok váráolni a G2A-n, de nekem gyanúsan olcsóak a játékok...

nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok, érdemes onnan venni a játékokat, vagy kamu?



2019. aug. 15. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kamu, viszont az oldal enged lopott kulcsot is árulni vagy lopott bankszámláról a pénzt tisztára mosni. Ez azzal jár, hogy ha lopott kulcsot veszel és nem fizeted ki az oldal felé a védelmi pénzt (egyszeri és/vagy havidíj), akkor elveszted a játékot és nem térítik vissza a pénzt sem.

A többi pedig ugyanaz, mint bármelyik piactéren: megnézed az eladó értékelését (eladások száma és elégedettség mértéke) és reális árú játékot veszel.

Az szokta áron alul adni, aki nagyon gyorsan meg akar szabadulni tőle, itt lehet elővigyázatosság benned, hogy vajon miért teszi.


Ha biztosra akarsz menni nulla kockázattal, akkor viszont maradnak a kizárólag legális kulcsot árusító hivatalos áruházak. Évente van 2 nagy és vagy 5 kicsi Steam sale, ahol ugyanúgy 75-90%-kal olcsóbban veheted meg a játékot, és nincs kockázat benne.

2019. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

több játékot vásároltam onnan, eddig nem volt probléma

általában a steamhez is igazítják a kedvezményeket


figyelni kell az értékeléseket és akkor jó eséllyel nem lesz gond

2019. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sokat vásároltam onnan. semmi gond nincs vele szerintem
2019. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább morálisan problémás az oldal. Értem ez alatt azt, hogy rengeteg a lopott, vagy lopással vásárolt kulcs, amiket le is tilthatnak. Viszont ha nem teszik, a fejlesztő akkor sem lát belőle egy vasat sem. Épp ezért én inkább máshol szoktam vásárolni ilyesmiket (Humble store, cdkeys, vagy csak megvárom míg akciós lesz).
2019. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!