Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszek egy DVD-s játékot...

Ha megveszek egy DVD-s játékot, de a laptopomnak nincs DVD olvasója, egy másik gépen keresztül rá tudom telepíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tervezem megvásárolni a Life is Strange: Before the Storm nevű videojátékot, de én csak DVD formájút láttam, letöltőkódot sehol. A laptopomnak viszont nincs DVD olvasója. Az lehetséges, hogy egy másik gépre (aminek van olvasója) rátelepítem a DVD-t, és a laptopon megnyitom a Steamen a játékot? Vagy játszás közben is benne kell lennie a DVD-nek? Vagy csak telepítéskor?


(A másik gépen nem tudok játszani, mert laggol, de annyira elég, hogy rátelepítsem.) A válaszokért nagyon hálás lennék! És kérem, inkább tapasztalt emberek írjanak, mert tippelgetésekre nem költenék el ennyi pénzt, ha nem is működik. Köszönöm.



2019. aug. 15. 14:14
 1/3 Argloss ***** válasza:

Régen volt, hogy muszáj volt a telepítőlemeznek a gépben lennie, de nem hiszem, hogy még ma is csinálják.


Amúgy meg steam-en meg tudod venni:

[link]

2019. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leírás szerint: "A PC változat esetében a Steam kulcs megszerzéséhez a DVD lemeznek kötelezően a meghajtóban kell lennie és aktív internetkapcsolattal kell rendelkezni. Optikai meghajtó hiányában a játék aktiválása, telepítése, azaz használata nem lehetséges."


Tehát igen, a steames kulcs megszerzéséhez kell a DVD-s gép.

2019. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!