Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy filmet (bit...

Letöltöttem egy filmet (bit torrenttel), viszont ha rákattintok a mappájára, a számítógépem által nem felismerhető formátumban van (avi-ban töltöttem le). Mit kell letöltenem, hogy meg is tudjam nézni a filmet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nincs mondjuk becsomagolva rar-ba? Ha igen, akkor a WinRAR programmal tudod kibontani. Ha nincs, akkor pedig társítsd a lejátszódhoz.
2010. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
becsomagolva nincs, és ha a lejátszóhoz társítom, az sem nyitja meg :S
2010. júl. 13. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
de a fileneved xy.AVI? vagy van utána még valami?
2010. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen. xy Avi, de közben letöltött egy xy rip - eset is, és azt sem tudom lejátszani
2010. júl. 13. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Start/vezérlőpult/mappa beállításai/nézet/ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése elől vedd ki a pipát (ha ott van), és utána nézd meg a kiterjesztést, lehet, hogy a neve úgy van, hogy xy.avi.rar, csak a rar a Windows elrejti.
2010. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!