Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell beállítani, hogy az...

Hogy kell beállítani, hogy az uTorrent ne induljon együtt a rendszerrel?

Figyelt kérdés

Ha magában a programban kapcsolom ki az automatikus elindulást, nem ér semmit, ugyanúgy elindul, a Feladatkezelőben az 'indítás' fül alatt pedig nem szerepel a listában, tehát nem tudom letiltani ott sem.


Egyébként érdekesség, hogy ha engedélyezem az automatikus elindulást a programon belül, akkor már megjelenik az 'indítás' fül alatt és le tudom tiltani, de mégsem történik semmi akkor se, és ugyanúgy elindul akkor is.



2019. aug. 19. 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:
"Alkalmaz" gombot megnyomtad?
2019. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepítésnél ki kell szedni a pipát
2019. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ha az automatikus indulást szeretnéd kikapcsolni, akkor előtte zárd be teljesen a programot, mert visszakapcsolja magát.

(képernyő sarkában, az óra melletti ikonján jobbegérgomb > Kilépés)


Több helyen is vannak automatikus indításra vonatkozó rendszerbeállítások.

Ezzel listázhatod (és kikapcsolhatod) az összes induló programot:

[link]

2019. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a programot, amit javasoltál, de ugyanúgy nem szerepel a listában az utorrent.
2019. aug. 23. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!