Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le tudják védeni egyes 'Kéretl...

Le tudják védeni egyes 'Kéretlenek' a szűrést újabban?

Figyelt kérdés
Thunderbird levelezőn nem tudom kiszűrni a legfrisseb FB kéretlent,

2019. aug. 19. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, egy db 'b' lemaradt!
2019. aug. 19. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz kéretlen alatt? Facebookról csak arról kapsz értesítést amit te állítottál be, engedélyeztél. Ha zavar egy tárgy, akkor nem letiltani kell, hanem Facebookon beállítani hogy ne küldjön több olyat. Annak semmi értelme hogy az egyik feleslegesen kiküldi, a másik pedig folyamatosan blokkolja, ahelyett hogy a küldést szabályoznád.
2019. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kéretlen az a levél, amit nem kértem, mégis küldik.

A feladónak küldött leiratkozásról meg csak annyit, hogy egyes, főként amerikai küldők direkt így szívatnak, ugyanis ahelyett, hogy törölnék a címedet, még több helyről kapod a leveleket.

A FB oldalán nem állítottam be semmit sem, mégis küldözgetnek mindenfélét. Pár régebbi FB címről a helyükre tudtam igazítani a levelüket, a KUKÁBA. A legutóbbi FB címről már nem lehet, hát ilyen is létezhet? r

2019. aug. 19. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem leiratkoznod kell, ez nem hírlevél, hanem értesítés. Facebook beállításokon külön van panel az értesítések kezeléséhez, vagy 20-30 opcióval hogy miről szeretnél vagy sem e-mailt kapni, ezt kell szabályozni.


Ha nem állítottál be semmit, azt jelenti hogy az alapértelmezett tartalmat megkapod. Vedd ki, ha ez zavar.

[link]

2019. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,
2019. aug. 19. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2019. aug. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!