Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 3 miért nem...

A Battlefield 3 miért nem menti el a beállításokat?

Figyelt kérdés

A mostani origin frissítés után a játék beállításai alapra változtak és újból be kell állítanom az irányítást az összes járműhöz, stb..


Ha a játékon belül beállítok mindent, azt se menti el, újraindításkor megint alapon van.


A bf3 setting editor se tudja elmenteni a beállításokat.


Eddig azt hittem, hogy a Users/én nevem/Documents/Battlefield 3 könyvtárba menti. Onnan volt is egy mentésem, de hiába másolom vissza a fájlokat, nem áll vissza az irányítás beállítása.


Mi lehet a baj?



2019. aug. 20. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben újratelepíteném a programot, hogy minden olvasási, írási jogot megkapjon a munkakönyvtárhoz.
2019. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a windows10-et és az egész játékot. Ugyanaz a hiba, nem menti el a beállításokat. Ez a tegnapi origin frisítés óta van így.... szerintem elrontottak valamit.
2019. aug. 20. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Windows defender tiltja le ha jól emlékszem a dokumentumok mappába írást. Kapcsold ki benne a megfelelő dolgot (talán zsarolóprogram elleni védelem? vagy nem tudom pontosan, de google innen már segít)
2019. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog. A legutóbbi origin frissítés magától átállította az ország régiót Szlovákiára és ezért nem ment e mentés. Amint visszaállítottam magyarra megjavult.
2019. szept. 1. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!