Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek az effektnek a neve...

Bence2601 kérdése:

Mi ennek az effektnek a neve és hogyan tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés

Videoklipet tervezek csinálni after effects-el és premiere pro-val. Úgy vettem észre a vagányabb videoklipes részeket after effects-el kell majd csinálni. Itt ez a zene, ehhez hasonlót szeretnék effektekben, ami érdekel mert egyáltalán nem tudom az az hogy mikor kinéz az ablakon pl 0:24-nél akkor hogyan tette oda a másik részletet az ablakba?

Ha tudtok vagány videoeffekt neveket azt elfogadom és majd rá keresek a neten :D



2019. aug. 21. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. aug. 21. 20:19
 2/4 Szirty ***** válasza:
"Nem akarok hányni most!"
2019. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Hát persze, hogy nem egy akármilyen ingyenes videószerkesztőt meg rajzprogramot, hanem a világ két legjobb lopott szoftverét kell használni, mivel azoknak már nem árt, ha hírbe hozod őket az efféle trashekkel. Én vagányabb megoldásokat nem nagyon látok a videóban, de általánosságban úgy vettem észre, hogy elsősorban némi szerkesztésbéli jártasságra, azután erre támaszkodó minimális képzelőerőre van szükség, és kétségkívül egy programra is, amely akár az AE is lehet. Az ablakban való megjelenés megoldható maszkolással, a másik két „effektet” én mondjuk rajzolásnak és bevillanásnak nevezném. Őszintén remélem, hogy ez a kérdés csak valami ravasz ürügy volt arra, hogy belinkeld a kedvenc klipedet, ami bizony rá is szorul a clikbaitre.
2019. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem mi probléma van azzal ha adobe-t használok először is, másodszor kezdő vagyok a videoszerkesztés világában és számomra látványos elemekre gondoltam, amit kezdőként is meg lehet csinálni és a népnek "látványos". Egyébként nem klikkvadász vagyok, ezt a zenét szeretem mostanság és ehhez hasonló klipszerkesztést szeretnék alkalmazni. Ha kedvesebb hozzáállásod lenne azt díjaznám, ugyan is tanulni jöttem az oldalra nem "vitába állni".
2019. aug. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!