Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro CC 2018...

Péter BArnabás kérdése:

Adobe Premiere Pro CC 2018 ban hogyan lehet a videóra rakott plusz réteg képet térben formázni?

Figyelt kérdés
Tudum a képet forgatni meg nagyítani, kicsinyíteni, de nem tudom máshogy formázni? Azt szeretném megoldani hogy a videóban egy képkeretbe egy saját képet beanimálni, hogy a videóval együtt mozogjon, de ehhez az én képem négy sarkát a videóban lévő négy sarokhoz kéne illeszteni.. Tudom, lehet hogy ez azt jelenti hogy képkockánként el kell helyeznem a képet de ez most nem probléma..

2019. aug. 21. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Dobj a képre, vagy a videóra, egy "Basic 3D" effektet, majd az effect control panelban állítgass a "swivel", és a "tilt" lehetőségeken !
2019. aug. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!