Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Többször be lehet aktiválni...

Többször be lehet aktiválni egy OEM windows 10 kulcsot?

Figyelt kérdés

Azt hittem egyszer lehet. Alaplapot cseréltem, írta hogy windows nincs aktiválva, előkerestem a régi oem-ként vett kulcsot és elfogadta.


Namost ez véletlen ergo nem is oem kulcsot vettem vagy valami (pedig 10 dolcsi volt) vagy ezt is fel lehet már többször használni?


2019. aug. 23. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
OEM kulcsot eleve nem is lehet venni.
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A W10 bonyolultabb azonosítást használ, mint az eddigi Windows főverziók, általában ha csak 1-1 hardver változik akkor nem gáz.
2019. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
Lehet venni OEM kulcsot, csak nem igazán legális (akkor lenne az, ha ott lenne az eszköz amihez kiadták). De kb 2 éve volt egy win10 frissítés ami már elfogadja a win7 kucsokat is.
2019. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pinkpancser ***** válasza:
Ja és alaplal/proci cserénél kell újra aktiválni, a többi alkatrész cserélhető. Viszont ha egy alaplap és proci már volt együtt aktiválva akkor újratelepítésnél már nem kell, megoldja magának.
2019. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!