Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DVD multi recorder az jól...

A DVD multi recorder az jól sejtem dvd író?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem külföldön egy laptopot, simának volt mondva de a gép oldalára ez volt írva. Egyébként is volt más ilyen is a kamerájára 0.3-as volt írva eredetileg és 1.3-as. Elképzelhető hogy dvd-ket is tudok vele írni? Ja és ehhez szükséges külön progit telepítenem?
2010. júl. 13. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

What does DVD Multi Recorder Means?


This means that the drive supports reading and writing to all types of DVD media.


DVD-Video

DVD-Audio

DVD-ROM

DVD-R

DVD-RW

DVD-RAM


Also supports the + standards as well. Most basic drives do not support all of these types. Check before you buy.


azaz:


Mit jelent az, hogy DVD multi recorder?


Azt jelenti, hogy a meghajtó minden típusú DVD írását és olvasását támogatja.


(Felsorolás fent)


Ezenkívül szintén támogatja a + jelű szabványokat is (pl DVD+R). A legtöbb alapvető meghajtó nem támogatja mindezeket a típusokat. Ellenőrizze, mielőtt megveszi.


Forrás: [link]


Tehát faja. A legjobb. De szvsz ma 2010-ben már az összes DVD meghajtó ilyen.

2010. júl. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem voltam biztos benne eredetileg csak internetezésre vettem a gépet (féláron volt végkiárusításban), nem volt feltétel hogy ilyet is tudjon de nem árt tudni mert még később akkor használhatom. Azóta még kiderült a gépről egy pár extra amiről nem vagy kevesebbet irt az akciós újság.
2010. júl. 14. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!