Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki milyen böngészőt használ...

Ki milyen böngészőt használ jelenleg 2019-ben és miért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 21:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

Alap böngésző: Cốc Cốc

Elég gyors, és mivel gyorsan olvasok, jól jött az alapból benne lévő sok hotkey, illetve egérmozdulat mint művelet, amit így nem kiegészítő végez el, nem lassít. Illetve a legtöbb vietnámi honlapot ez a böngésző valahogy gyorsabban kezeli.

Illetve minimális mennyiségű, megkockáztatnám hogy semennyi reklám nem jön rajta.


Sok oldalhoz: Naver Whale

Főképpen a dél-koreai oldalakhoz, illetve a beépített lehetőségei miatt, mint egy ablakban több oldal, saját chat lehetőség, egérmozdulatok, valamint rengeteg számomra hasznos kieg a Whale könyvtárából.

De még így is kevesebbet eszik, mint a nagy böngészők.


Bizonyos elérésekhez: Naenara

Ezt ne részletezzük...


Webes játékokhoz: Torch

Ezt azért szeretem, mert mind a 3 nagy böngészőmotor egyszerre tud futni egy lapon, keretenként. Így az egyik motor viheti az oldalt magát, a második motor a hirdetéseket és egyéb dinamikus elemeket, a 3. pedig a flash keretet (pl. facebook játék).

2019. szept. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 dhugo válasza:
100%
Nagyon sokáig chrome rajongó voltam, de ahogy összeakadt a gépemmel, azóta opera és tor rajongó vagyok. a chrome már túlságosan egybe nőtt a google-lel, és nem szeretem, hogy megfigyelik a szokásaimat.
2019. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%
brave. gyors és van rajta reklámblokkoló. a chromenak valami változata lehet, de én szeretem.
2019. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Opera, mert van benne beépített reklámblokkoló, biztonságos, gyors
2019. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Firefoxot.Szerintem az a legstabilabb böngésző.
2019. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
29%

Microsoft Edge /WIN10/


Gyors, és ezt szoktam meg.

2019. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az Edge és a Win10 op. rendszer egy nagy moslék! A Linux Mint Cinnamon felülettel a király!
2019. okt. 24. 08:03
 18/30 A kérdező kommentje:
És persze a Firefox!
2019. okt. 24. 08:03
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendszer nem szr, ha te nem tudod kezelni.
2019. okt. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla, hogy nem tudom kezelni. Csak egy rendszer ne telepítgessen a hozzájárulásom nélkül mindenféle vérpistike frissítést, ami használhatatlanná teheti a rendszert.
2019. okt. 28. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!