Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem 1 filmet és azt...

Letöltöttem 1 filmet és azt írja h a lejátszáshoz vidplayer-re van szükségem, de próbáltam letölteni és nem sikerült nem találtam sehol és fizetni meg nem akarok és nem is tudnék . Milyen megoldás van reá ha van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
tölttsd le a VLC media playert az a legjobb és telejesen ingyenes ott pedig rámész hogy "Média" fájl megnyitás betallozod a filmedet és már megy is sok szerencsét!
2010. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig így sem megy, akkor az nem film, hanem egy átverés. Gondolom azért, hogy fizess nekik a lejátszójukért. Amiben még valami kis "ajándékcsomag" is lehet elrejtve...
2010. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, VLC-t használok én is és azoknál írja egyébként twilightnál írta régebben most meg a ,,perzsia herceg''-re írja köszönöm a választ ^^
2010. júl. 14. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A legújabb filmeknél előfordul, hogy látszólag egy film méretű adat jön le, és amikor elindítod, mindenféle jelszót meg kicsomagolást meg videolejátszót követel. Ez hamis torrent.


Várjál még egy kicsit. Pár hét múlva fenn lesz az eredeti is. Ha nem bírsz várni, nézd meg moziban. Ennyi.

2010. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!