Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó alá hang rakás probléma?

Videó alá hang rakás probléma?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy ha egy videó alá hangot teszek akkor az egymás melletti hangsávok között van egy kis szünet.

Tehát ha pl egymás mellé teszek 2 sipolást akkor nem folyamatos,hanem 1 pillanatra megáll.

Hogy tudnám megoldani,hogy folyamatos legyen ?


2019. szept. 3. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vágd ki a szünetet, és illeszd össze !

Olyan nagy öröm amúgy beszélni valamiről, amiről le sem írsz semmit. Milyen videó, milyen hang, milyen program, milyen szinten állsz a szerkesztésben ? satöbbi. :)

2019. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fizikailag nincs ott szünet,szorosan mellé van téve.

Viszont egy pillanatra kihagy ott a hang. Próbáltam,hogy az egyiket a másik alá rakom úgy,hogy legyen átmenet a kettő között ,de úgy sem jó.

Movavi.

Példaképp hoztam fel a sipolást (beep) ,de bármilyen másik hangnál ez van

2019. szept. 3. 14:18
 3/3 anonim válasza:
Ez a probléma szerkesztő programban vagy exportálás után is fenn áll? Mert ha programon belül csinálja lehet attól is hogy nem bírja a géped, (nekem is volt már ilyen, hogy a programon belül máshogy hangzott mint exportálás után). Próbáltál már 2 másik hangfájlt egymás mellé rakni? Ott is ez van? Milyen programot használsz? A hangsávokra nagyíts rá amennyire csak tudsz, mert akkor látszanak csak rendesen a szünetek
2019. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!