Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 pro 64bit esetében...

Windows 10 pro 64bit esetében milyen böngészőt használjak, amin nem akadozik a youtube?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken sem akadozik a Youtube, értem ez alatt a Firefox-ot, Chrome-ot és a Microsoft Edge-et. Ha nálad akadozik, akkor az a hardvered miatt lesz, nem a böngészők miatt.
2019. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamit elállítottam a prioritásmál vagy ilyesmi, csak azóta.
2019. szept. 4. 17:19
 3/10 A kérdező kommentje:
8gb ram, 2gb videókártya stb ezekszerint nem elég egy youtube 720p lejátszáshoz önmagában, semmilyen háttérben futó alkalmazással. Értem, köszönöm.
2019. szept. 4. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elállítottál valamit, akkor állítsd vissza.

Én pl simán néztem filmeket bármilyen böngészővel, 2giga rammal és egy 128 megás videokártyával és egy olyan AMD processzorral, amire nyugodtan lehet azt mondani, hogy levélnehezék. Igaz nem fullhd-ben, de zökkenőmentesen.

2019. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már más, mivel a kérdésben nem említetted, hogy mégis mit állítottál el, vagy hogy egyáltalán elállítottál-e bármit is.

Az a gond, hogy mi (távolról meg pláne) nem fogjuk tudni kitalálni, hogy mit állíthattál el. Prioritást, pontosabban a folyamatok prioritását lehet állítani a Feladatkezelőben, hirtelen ez jut eszembe, mint olyan. Ha a böngésző folyamatának prioritását elállítottad, akkor rakd vissza Normál értékre. Ha nem ez az, amit kerestél, akkor hirtelen gőzöm sincs. Próbálhatnál jobban visszaemlékezni, hogy szűkítsük a kört.

2019. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak a feladatkezelőben állítottam de visszakeresem majd a videót ami alapján csináltam a dolgokat.
2019. szept. 4. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként fel is ugrik egy kis ablakocska, ami arról tájékoztat, hogy ennek az értéknek az állítgatása a rendszer instabilitását okozhatja, tehát nem meglepő, ha ilyen is történik.
2019. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 De La Cruse ***** válasza:

TOR-t

Az elég lassú de ellenőrizhetetlen.

2019. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Xďddddd
2019. szept. 7. 21:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Menjmár felröhögtetsz mikor pihennék hé xddd
2019. szept. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!