Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Szabi Felhasználó nevű felhasználó kérdése:

Az asztal teljesen lelassúlt, amikor jobb klikkelek akkor kb 3 percre rá reagál a kattintásra parancsikonok nem működik tálca és minden más tökéletesen még annyi hogy most húztam újra ha befolyásol valamit?

asztal windows 10

Keress kérdéseket hasonló témában: win10 asztal szamitastechnika

szept. 11. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Számítógéped adatait ha leírod kicsit előrébb lennénk lehet, újrahúzás előtt jó volt minden ?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 20:11 Privát üzenet

Nekem windows update után csinálta ezt pár óra használat után rendbe jött , hogy mitől azt nem tudom

Azóta nem találkoztam ezzel a hibával

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 20:22 Privát üzenet
A 1902-es új win update tele van buggal...esetleg ha ezt feltelepítetted ez okozhat ilyet akár...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 11. 20:26 Privát üzenet

Nem 1903-as az?

Amúgy újrahúzás után előbb a frissítéseket tedd fel, amikor naprakészre mutatja magát, akkor töredezettség mentesítés, és beállítások (pl megjelenés). Az update letöltés baromira lassíthat.

Futtatásba "winver"...ha 1903 verziót ír, akkor naprakész.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 11. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még azt vettem észre hogy csak a jobb klikknél fagy be az egész vagy mikor bal klikkel megnyitok valamit. tehát áthelyezni lehet.

# 5/6Időpont szept. 11. 20:45 Privát üzenet
Nézd meg a feladatkezelőt... Tuti pörög a processzor, és a lemezhasználat. Windows10 frissít, aztán törli a letöltött előzményeket. Egy darabig ez megy.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 11. 21:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ikon méret probléma?
Ha megpróbálok készíteni egy új Windows fiókot, néhány problémám akad, mi lehet a baj?
Létezik ilyen program?
A w7 betöltése után az asztali ikonok nagy ikonként jelennek meg, a tálcán pedig nem jelenik meg semmi. Visszaállítással OK, a következő bekapcsoláskor a hiba fennáll. Mi lehet a gond?
Lebutított a windows 7?
Hogyan oldhatom fel?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!