Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyat ami helyettesíthe...

Tudtok olyat ami helyettesítheti a teamviewert?

Figyelt kérdés
Olyan weboldal kéne ami olyan mint a teamviewer program, szóval távoli hozzáférés géphez / irányítás, csak online legyen, letöltés nélkül, mivel a gépre nem tudok telepíteni dolgokat, nincs hozzá rendszergazda jogom.

#TeamViewer #távoli irányítás #távoli asztal irányítás
2019. szept. 16. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Max olyan van mint a VNC, ami úgy is futtatható ha nincs rendszergazda jogod, viszont portot kell nyitni hozzá a routeren.

2019. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Windows alatt a távoli asztal kapcsolat használatához nem kell semmit letölteni, elég a két gépet beállítani a használatára. Mondjuk a rendszergazdai jogosultságot ezzel sem úszod meg -de anélkül nem létezik távmenedzser program.
2019. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Chrome remote

[link]

2019. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem a kérdést, minek akarod helyettesíteni ha amúgy teljesen megfelel?


- teljesen megfelel, mert se telepíteni, se admin jog nem kell a teamviewer működéséhez.

2019. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

AnyDesk

[link]

2019. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tv. Működése egy letöltött telepítő futtatásától függ .. azaz telepítened nem kell csak portable módon futtasd de a setup akkor is kell hozzá!

Az anydesk ugyanúgy tud portable-ként futni ideiglenes id-val és ahoz se kell rendszergazdai jog!

MÉG sokkal korrektebben műxik az Anydesk (kitudja meddig) de addig míg megy 100x jobb a TV.nél

Valamint az éves ára is 3x korrektebb a tv.nél!

Gondolom tele neked is a hócipőd a fél perc utáni tiltásokból 🤣

2019. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

"Ilyen nincs."

Többszörösen szar válasz.


A TeamViewer QuickSupport futtatható teljesen portable módon is, telepítő sem kell hozzá, csak egy külön gépen. Ehhez a QuickSupport-ot a letöltött "telepítőből" megnyitja az ember, a feladatkezelőben (taskmgr.exe) kikeresi a teamviewer.exe (vagy már nem rémlik pontosan, hogy mi lesz a teljes neve) folyamatot, és megnyitja a fájlt a fájlkezelőben. Ekkor a rendszer meg fogja nyitni azt az ideiglenes mappát, ahova a QuickSupport kicsomagolója kiszórta a fájljait. Az ember az ebben a mappában található összes fájlt fogja, és ráteszi egy USB-re, innentől ott futtatja, ahol szükség van rá.


Anydesk-nek a legutóbbi verziójához már kivételesen ötletes demózással egybeépített telepítőt csináltak a készítők. A szerverükről letöltött bináris először egy csatlakozás erejéig magát a szoftvert adja, az első csatlakozás lezárta utána meg megkérdezi, hogy fix-en telepítse-e magát a rendszerbe.


<off>

Az UltraViewer-t már nem ismerem, hogy az mit tud, mindenesetre az is egy impozáns program.

</off>


Harmadikként linkelték a Chrome Remote-t. Ahhoz csak egy kiegészítőt kell hozzáadni a chrome-hoz. Hátránya nyilván, hogy csak akkor fut, ha a chrome meg van nyitva.


De mindemellett használtam egyszer egy olyan szolgáltatást is, amivel virtuális monitort tudtam hozzáadni az adott géphez, amihez fizikailag nem volt adott olyan monitor csatlakozó, amire szükség lett volna.

Arra nem emlékszem pontosan, hogy meg tudtam-e volna osztani az egeret és billentyűzetet, de szerintem nem, mert kifejezetten egyfajta virtuális asztalkiterjesztés volt, olyan monitorra, amit nem tudok az adott géphez kötni, csak más eszközre.

Cserébe az érdekessége az volt, hogy EGYÁLTALÁN nem kellett semmit se telepíteni hozzá, még böngésző kiegészítőt sem, csak egy weboldalon keresztül kellett csatlakozást létesíteni a két gép között.

Nevére sajnos már nem emlékszem, valahol talán jegyzetbe eltettem.....


Ezek mellett még sok olyan lehetőség van, amiről nem tudok, sok olyan lehetőség is, amik nem fognak feltétlenül feljönni az első Google keresések alkalmával.

2021. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez elég jól hangzik.
2021. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!