Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Windows 10 Home-nak ennyi...

Egy Windows 10 Home-nak ennyi az átlag reális ára?

Figyelt kérdés

Megnéztem Microsoft Store-on, hogy majd ha meg lesz a leendő új szgépem, akkor esetleg megveszek egy eredeti példányt aztán látom hogy az ára: 44 999,00 HUF.


Ez most komoly? Ezek után csodálkoznak hogy a kutya nem veszi meg? Akkor letöltöm a triált, crackelem, aztán csókolom, még frissíteni is fogom tudni, szóval ingyen megkapom ugyan azt amit ők 45ezer Ft-ért vesztegetnek...


2019. szept. 19. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Ők meg 1 - 2 hét múlva kiadnak egy automatikus frissítést ami össze akad crack -el, és blue screen képernyővel indul csak a gép.
2019. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes "használt" kulcsot venni, az csak 15 000 Ft.
2019. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

@14:29


Picim, évek óta várom már azt az automatikus frissítést. ;)

2019. szept. 19. 14:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

gondolj bele világszerte használt, sok évet fejlesztett OP rendszerről van szó, majd ingyen adják?

nem magyar piacra van szabva az ára és ez kint nem is gond, nagyon sokat meg is veszik


mellesleg én 2 éve ingyen használom, annyi a hátrányom ebből, hogy van egy "Aktiválja a windows-t" feliratom és kész

pedig szoftverfejlesztő vagyok és 1 milliós gépem van, mégsem sír a szám, hogy az a r0h4dt microsoft milyen drágán adja a xarját

ha meg nagyon kellene a license, akkor fizetnék érte (van olyan gépem amin eredeti windows van)


én windows 10 pro-t tudok cégtől pár ezerért, ha nagyon SOS lenne, akkor inkább így venném, de neten is vannak olcsóbb ajánlatok

2019. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
3000-ért lehet venni Professional kulcsot (de max 5000). Nem tudom mennyire jogtiszta (nem felhasznált VL kulcsok általában), de működnek. Itthon, számítástechnika boltban általában 15-20000 körül van egy Home.
2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Shaddark ***** válasza:

Home verziót semmiképpen nem vennék.

Használt Pro-t nemrég vásároltam vaterán 2.999 forintért.

2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos ez van nem magyar keresetekhez van kitalálva.

A Micro$oft $tore -ban minden túl van árazva.

Akkor már érdemesebb webáruházban megrendelni.

[link]


Másik lehetőség, az ebay / aliexpress 1-2 ezerért már vannak működő kódok. Hivatalosan az se legális, még ha annak is van reklámozva. De legalább nem kell crack -elni.

2019. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy úgy tudom hogy a használsz licenc is csak akkor legális, ha szintén használt, újrahasznosított gépet veszel hozzá. Persze a valóságban a jó isten se mondja meg.
2019. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A reális ára az értékét tekintve az lenne, hogy még a MS fizessen a felhasználónak, amiért az együtt él a hülyeségeivel.
2019. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MrPifta ***** válasza:
12%

5 forintot sem adok olyan dologért, amit ingyen is meg lehet kapni.

Nem veszek ásványvizet, mert folyik víz a csapból.

Nem lyukasztok jegyet, mert nem ellenőrzi senki.

2019. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!