Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne egy könyv...

Hogyan lehetne egy könyv szkennelt tartalmát pdf-be vagy másba átkonvertálni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy ne kelljen a szkennelt oldalakat egyenként feltölteni, hanem egyen valahogy, nem tudom, nem értek hozzá, esetleg lapozható pdf formátumba megcsinálni? Köszönöm szépen.
2019. szept. 20. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*egyben
2019. szept. 20. 13:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szkenneléskor be tudod állítani a szkennert, hogy egy pdf-et csináljon.

Ha már megvan és egyesével van szkennelve, akkor pedig egyesíteni tudod a külön fájlokat.

Pl ezzel [link]

Vagy keress rá arra hogy pdf merger

2019. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre van szükséged:

[link]

A free változat bőven elég

Telepítés után a Dokumentumok oszlopban indítsd el "Képből PDF"-et. Hozzáadod a képeket, rákattintasz a "Feldolgozás" gombra és kész is vn a pdf dokumentum. Mindez persze azt feltételezi, hogy az említett könyv már be van szkennelve oldalanként valamilyen képformátumban.

2019. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2019. szept. 23. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos amit küldtél, látszólag egyszerűnek is tűnik, de nem boldogulok vele. A könyvem tartalma jpg formátumban van a képeknél egy mappában, onnan nem sikerül átkonvertálni a program segítségével. Tudnál egy kevés útmutatót adni, hogy boldoguljak? Köszönöm szépen. :)
2019. szept. 23. 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz nem egyesítettem az első válaszold szerint, lehet az a hiba ... Na próbálkozom még.
2019. szept. 23. 17:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Butaságot írtam az utolsó hozzászólásommal ...
2019. szept. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!