Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Windows...

Miért nem indul a Windows telepítő?

Figyelt kérdés

Készítettem egy bootolhato USB-t ami működik is jól laptop két percen belül el kezdi a telepítést..

De a saját gépem régebbi award BIOS van rajta de látja az USB-t rá is megyek az USB nevére be hozza a Windows 10 logót semmi töltő jel aztán kék halál és írja hogy újra kéne telepíteni a gépet. Magyarul a régi rossz rendszert akarja el indítani nem bootol be USB-ről pedig számtalanszor feltettem így már.



2019. szept. 21. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hard Disk Boot Priority opciót keress a BIOS-bam.
2019. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtalaltam és el is indul az USB-ről majd kB 5 perc múlva azt írja, hogy nem tud be tölteni egy fájlt az USB-ről. Most telepítem laptopra mindjárt kész ugyanaz minden. Azért érdekes...
2019. szept. 21. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
UEFI-Legacy ütközés probléma. Vagy állítsd át a Bios-ban, vagy csinálj új telepítőt másik módban.
2019. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. szept. 22. 16:15
 5/6 A kérdező kommentje:
2019. szept. 29. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez fogad pedig az USBnek semmi baja.. Ötlet?
2019. szept. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!