Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mp4 videó hangját szeretném...

Mp4 videó hangját szeretném kicserélni másikra egyszerűen és gyorsan, ha lehet?

Figyelt kérdés
Milyen programmal egyszerű?
2019. szept. 23. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az mp4-et átnevezed MKV-ra. Letöltöd az ingyenes MKV Toolnix GUI programot és abba behúzod az MKV fájlt. a gép automatikusan szétszedi képre és hangra. A hang alól kiveszed a bepipálást és hozzáadod az új hangfájlt. Ennek ugyanolyan hosszúnak kell lennie!!! Rányomsz a start gombra és pillanatokon belül kapsz egy új mkv fájlt. Ha gondolod, átírhatod ismét mp4-re.


Szerintem ennek így működnie kell. Kb 3 perc az egész, ha a hang készen van. Még egy hosszú fil esetén is.

2019. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2019. szept. 23. 16:48
 3/5 A kérdező kommentje:

Szétszedtem ahogy mondtad. Szuper. :)

A másik hang viszont wav, nem aac. Ez nem jelent problémát lejátszáskor? Vagy konvertáljam aac-be a wav-ot?

2019. szept. 23. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Mp3-mal simán megteszi, de lehet hogy wav-val is. Próbáld ki.
2019. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konvertáltam aac-be, magas bitrátával.
2019. szept. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!