Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van két wav sávom, szeretném...

Van két wav sávom, szeretném összeilleszteni, de az egyik része hangosabb. Hogyan lehet összehozni a hangerőt, hogy ne legyen ennyire hallható?

Figyelt kérdés
Audacity programot próbálnám. A két rész egy hanganyag, csak talán másik mikrofonnal lett felvéve... (nem tudom)
2019. szept. 23. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatás->Erősítés. Persze a halkabb része legyen kijelölve az összeillesztett hangnak.
2019. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezt próbáltam azóta, de nagyon gyenge lett. Nincs olyan, hogy a hangosabb csökkentése, talán akkor nem lesz ekkora minőség romlás?

2019. szept. 23. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Normalizálni kell. Ugyan ott az effekteknél van olyan, hogy normalizálás -1 db-hez.
2019. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Külön-külön mindkét hanggal meg kell csinálni, vagy az összeillesztés után...bocs nem világos?

2019. szept. 24. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg összeillesztés után csinálsz egy project mentést, és kipróbálod mindkét verziót.

/Fájl - Project mentése másként/

2019. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kiírtam végül Néró Burning Rom-mal virtuálisan, és bekapcsoltam a normalizálást, után visszamentettem wav-ba. Egész jó lett. De az egyik mikrofon totál más hangszínben vett fel, azzal nem tudtam mit csinálni.
2019. szept. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!