Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet 100%-osan eltávol...

Hogyan lehet 100%-osan eltávolítani a Realtek HD audio drivert?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy eszközkezelőben eltávolítok minden audio eszközt, de win újraindítás után, visszakerül ugyanúgy minden, mint ahogy előtte volt.


Például olyan eszközök audio driverei is, amik már nincsenek is a PC-hez csatlakoztatva. (Régebben voltak)


Uninstallálni nem tudom a "programok telepítése és törlése"-ben mert nincs ott.



2019. szept. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le a drivert helyette Hidh Definition audio driverre, és akkor nem lesz gond. Illesztőprogram frissítése->választás a listából
2019. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az addig oké, lecserélem, de a kérdésem az, hogy hogy tudom eltávolítani normálisan azt amit fent van...
2019. szept. 25. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lecserélted, utána a telepített programok közül törölheted
2019. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Uninstallálni nem tudom a "programok telepítése és törlése"-ben mert nincs ott."

bocsi, ezt nem láttam. Fura, mindig ott szokott lenni.

Lehetséges, hogy ha lecserélted, akkor újraindítás után eltűnik, ha mégsem, akkor elég macerás lesz eltüntetni. Vannak kényszer-eltávolításra képes programok, bár nem mindig megbízhatóak, és használat után érdemes őket is törölni (szeret kémkedni), próbálkozhatsz azzal: például IObit Uninstaller

2019. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!