Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Win10-et...

Hogyan lehet a Win10-et frissiteni?

Figyelt kérdés

Elkezdett sipákolni, hogy nincs elég hely a frissitéshez. Oké, nincs pen drive az irodában, mert minek, de keritettem egyet valahonnan. Van rajta bőven szabad hely, amennyit kért. Hogy örüljön, éjjelre bekapcsolva hagytam, hogy kedvére frissiteni tudjon. Reggel ott a felirat, hogy nem sikerült a frissités. Hogy miért nem, rejtély.

Azóta úgy kell bökdösni, hogy ugyanmár frissitsen végre, ha az a mániája. De tojik bele, úgy kell előcsalogatni nagy nehezen a frissitő képernyőt. De amikor ott a képernyő, akkor se frissit ám. Kiirja piros betűkkel, hogy hú de kell a frissités, és hogy a letöltés 100%-ban megtörtént, de nem folytatná a frissitést véletlenül sem. Nem jelenik meg semmi felirat, gomb, vagy valami, hogy frissités folytatása, többször végiggörgettem az ablakot, és csak ott áll, hogy 100%-át letöltötte a frissiteni valónak, de nem folytatná ám!

Ha legközelebb elinditom a gépet, megint sipákolni fog, hogy frissiteni kell, de akkor miért nem frissit? Elegem van ebből a béna rendszerből, hogy 2019-ben nem tudnak egy könnyen kezelhető rendszert normálisan összerakni.


2019. szept. 26. 11:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

DjImipapa, rosszul tudod ezeket. Nem kell kitömöríteni semmit sehova. A frissítő magától csinál mindent, és kéri, hogy helyezzek be pen drive-ot. A Win 10 ilyen. Ezt csinálta eddig is, amikor kevésnek találta a helyet a frissítéshez.

Lehet, azóta változott a dolog és te tudod jól, de nekem most is ugyanúgy akart frissíteni a Win 10, ahogy eddig, semmi utalást nem tett arra, hogy most kitömöríteni, másolni kéne bármit is, vagy hogy kicsi a hely és ezért nem is lehet már frissíteni.

2019. okt. 4. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!