Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacOS-en az excel miért nem...

MacOS-en az excel miért nem enged úgy pdf-be menteni, hogy egyes oldalak állóként, mások pedig fekvőként jelenjenek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő: most váltottam Mac-re, eddig windowson dolgoztam. Napi szinten írok jegyzőkönyveket, amelyek úgy néznek ki, hogy 4 munkafüzetből állnak (borító, adatok, észrevételek, összefoglalás). Ezen munkafüzetek közül az észrevételek fekvő tájolással vannak. Windowson nem volt probléma, rámentem hogy mentés másként, pdf és már ki is dobta, ami álló volt az állt, ami fekvő az feküdt. Na most Mac-en vagy mindegyik álló vagy mindegyik fekvő. Mivel sok ilyet írok ezért nem megoldás a külön-külön excelek majd azok összefűzése.

Valakinek valami javaslata, ötlete?



2019. szept. 26. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!