Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Már nincs...

Mit csináljak? Már nincs semmi ötletem, segítség! Msn-nel kapcs.

Figyelt kérdés

Az msn nem jegyzi meg a felhasználónevemet, akkor sem ha bepipálom, hogy Név tárolása vagy mi a bejelentkezésnél. Nagyon sokszor próbálkoztam már, de minden áldott alkalommal, amikor be akarok lépni, ugyanúgy be kell írjam a felhasználónevemet is, mint a jelszavam.


Előre is köszi!


2010. júl. 15. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez a 9.0 msn nekem sem jó ezért én vissza álltam 8.5 re nekem is hasonló bajom volt csak engem még leis dobott állandoan
2010. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a karbantartó programod (ha használsz) az takarítja el a nyomokat. Vagy ellenőrizd hogy nincs e esetleg program ami blokkolná hogy eltárolja az adatokat. Csak ezek az ötleteim vannak.
2010. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor inkább én is megpróbálom a 8.5-t. Csak az a baj, hogy a Plusos témáim gondolom el fognak vesztődni, ugye? Azt sajnálnám....:((((De azért köszi szépen :)
2010. júl. 16. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg marad de nem tudom igazán a másik hogy ha nem találsz véletlen működőkepés 8.5-t akkor szólj és megmondom honnan tudod leszedni
2010. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, de találtam már egy jót :)
2010. júl. 17. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!