Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Próbáltam ujratelepiteni a...

Próbáltam ujratelepiteni a gepemet, es nem megy? . Többi lent!

Figyelt kérdés

Naszoval. Win 10esem volt, de elegge passu, ezert letolt9ttem egy pendrivera win 10et es nost probaltam belepni. Marmint ottvagyok a telepitesnel es a kepen lathato szoveget irja ki. Igy hat megneztem win 7tel, es ugyan az. Es mar ha probalok visszalepni az operacios rendszernel azt irja hogy hianyzo operacios rendszer. Mit tudok ezzel kezdeni? Kerlek segitsetek.

[link]


2019. szept. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem a 4. lépés utolsó képe látható itt sajnos..

Törölgetni kell a partíciókat.

[link]

2019. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel nyilvánvalóan nem értesz a számítógépekhez ezért javaslom egy szervíz felkeresését.
2019. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Töröld a partíciókat, hozz létre újakat majd azokat formázd meg és utána telepítheted.
2019. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar meglett a problema, de koszonom! A pendrive nem lett rufus-sal formazva. Amint ez kesz lett telepitem is a 10et
2019. szept. 28. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz irányban haladsz..
2019. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ezen képeken a pirossal jelzett fontos dolgok nálad nem így vannak akkor akár kezdheted is az újra-telepítést azon módszerrel ahogy az 1-ben linkeltem.

[link]

[link]

[link]


azaz:

- UEFI módban legyen telepítve! (nem legacy-ban)

- lemezek AHCI módban legyenek! (nem IDE vagy RAID-ban)

- Gigabájtos partíciók kezdetének eltolása osztható legyen 4096-al maradék nélkül!

- Nem kell elállítgatni semmit (SSD-hez sem!)


Ha nem így van valamelyik akkor elrontottad.


A törlendő partíciók adatait természetesen mentsd el másik fizikai lemezre törlés előtt ha kellenek az adatok róla.

2019. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, egyenlore ott tartok, hogy cdrol feltelepitettem a win 7t es majd kicsit kesobb probalkozok a 10zel.
2019. szept. 29. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már felesleges munka w7-et telepíteni, elavult rendszer (jövőre már nem is támogatják). Helyedben csak a 10-el foglalkoznék.


Legfeljebb retro P4 gépre tennék w7-et.

2019. szept. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!