Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képernyő illesztő hiba?

Képernyő illesztő hiba?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a laptopon és Windows 10-et raktam rá. Utána felraktam a drivereket. Egy darabig jól ment a laptop de egyszer meghalt a képernyő. Teljesen fekete lett. Később észrevettem, hogy nagyon halványan de menyen. Egy lámpával világítva láttam a következő hibaüzenetet:

A képernyőillesztő nem indult el.

A képernyőillesztő nem indult el, helyette a rendszer az Általános Microsoft képernyőillesztőt használja.

Ha újraindítás után egy kis ideig jól megy utánna megint ugyanez van. Valaki kérem segítsen mert nem tudom mitévő legyek. Válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 28. 17:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelőben a 43-as kód van a videókártyáknál.
2019. szept. 28. 17:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Jogtiszta win 10-ed van?

Mert ha torrentes akkor javaslom keress egy másik verziót, mert ez win vs. driver kompatibilitási hiba.

2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!