Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készíthetnék bootolható...

Hogyan készíthetnék bootolható eredeti Windows 10-et, ami működik is a laptopomon? Megvásároltam az emagon a win10 pro licenszét, melyhez mellékeltek egy linket, hogy onnan töltsem le az eredeti rendszert.

Figyelt kérdés

Link: [link] A programmal, amit letöltöttem létrehozható egy iso, vagy pedig ő csinálja meg a pendrivera/külső winchesterre a telepítőt. Egyikkel sem tudott elmenni a telepítő és kaptam a szomorú fejet.

Ha a program csinálta meg, a 465 GB-os külső winyómat átalakította 32 GB-ossá, úgy, hogy igazából kb. 5 GB-ot írt rá. Még jó, hogy visszatudtam állítani eredeti méretre, ha valakit érdekel leírom. Ha isot készíttettem a programmal és Rufussal vagy Ultraisoval írtam ki bootolhatóba szomorú fej lett az eredmény. (Rufusnál, GPT, MBR partíciósémával is). Úgy érzem egyszerűbb volt a tört windowssal már. Csak eredeti licenszhez szerettem volna gigszermentes rendszert, de már nem tudom mit csináljak, tört prot rakjak fel és azt aktiváljam talán. Korábban már volt win10 a gépen, most win7 van.



2019. szept. 29. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Lenovo Z50-75-ös gépem van. A letöltött 10-es 64 bites. A gépben 4 Gb ram van.
2019. szept. 29. 16:55
 2/4 A kérdező kommentje:
ELNÉZÉST A PONT ELRONTOTTA A LINKET: [link]
2019. szept. 29. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem működött, a defaultos rész nincs is a biosomban. Igazából elkezdni bebootolni a win10 et karika forog 8-10 percig, utána PNP WATCHDOG stop code. Valaki tud megoldást?
2019. okt. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!