Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Esemeny naplo kerner power...

Esemeny naplo kerner power hibat ir, viszont tobbrt nem. Van olyan program ami mindent ki tud nekem irni, mert sokszor kifagy a gepem es nemtudom mitol. Hardveres a baj vagy a driver rosz (? )

Figyelt kérdés

#hardver #log #esemeny naplo
2019. szept. 30. 06:32
 1/2 Kozma György ***** válasza:

szia


nekem régen is csinálta ezt a gép nagyon sok mindent kipróbáltam lap teszt, ram, vga, stb.. és végül meglett a procim volt hibás "számítási egység hiba" a poci még garis volt vártam 3 hetet és visszaadták a pénzt.


amióta ryzen re váltottam semmi baja a, gépnek


te is teszteld le a, géped alaposan ram, vga, cpu, a tápot is hogy leadja feszt amit kell.

2019. szept. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hello! Ezt hogyan tudom letesztelni? Minden jol mukodik amugy. Windows hibara gyanakodtam, eddig minden jol mukodott, de neha ha sok dolgot megnyitok kifagy minden a francba
2019. szept. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!