Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas-ban nem...

Rbazsaa kérdése:

GTA San Andreas-ban nem működik az egér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A főmenüben és a játékon kívül működik. Ahogy belépek a játékba elkezd pörögni a kamera és párszor nyomok ESC-et, hogy megálljon és aztán nem birok ütni, forogni. Csak az új verzióban nem működik, a régiben működik.

Próbáltam már a DINPUT.DLL-t és az affinitás beállítását, valamint a Win XP service pack 2,3-at is.



2019. okt. 3. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Nekem olyan volt sokszor, hogy egyáltalán nem érzékelte az egeret, de nem pörgött. Általában az segített, hogy ESC azután át állítottam mouse+keyboard-ról a vezérlést joystick-re majd vissza. Ilyenkor a játék újra érzékelte, hogy ott van az egér, de volt hogy nem sikerült előre. Sajnos fix megoldást nem tudok, de én ezt csináltam mindig
2019. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állítsd át a kompatibilitási módot Windows 98-ra.



vagy próbáld meg ezt:



1. Játék közben nyisd meg a feladatkezelőt, keresd meg a "gtasa.exe"-ét majd jobb klikkel kattints arra, hogy "Affinitás beállítása".


2. Ott ki lesz pipálva sok CPU. A lényeg az hogy csak 1-et pipálj ki.


3. Aztán kattints az "OK"-ra és menj vissza a játékba és elvileg működnie kell.

2019. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja bocs, közben elolvastam mégegyszer és látom már próbáltad az affinitást átállítani. Akkor próbáld jobb klikk és futtatás rendszergazdaként. Vagy átrakni a kompatibilitást Windows 2000/NT-re.
2019. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!