Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero 2015 programban beállítot...

Nero 2015 programban beállítottam a CD írási sebességét 4x-re. Mit állítsak be olvasási sebességnek? (Ilyenek vannak: 8x,16x,24x,32x,40x,48x)

Figyelt kérdés
Ha kisebbre állítom az olvasási sebességet, akkor a cd olvasó lassabban fogja forgatni a lemezt?

2019. okt. 6. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:

????


írási sebesség van.


Olvasni annyival fogja, amennyivel írod.

2019. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Mindegy hogy mit írok be az olvasási sebességhez?

2019. okt. 6. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem értem a kérdést mert nem te írod be hanem kiválasztod. Kiválasztod az egyetlen lehetségest te hát nincs is mit választani.

Ez az olvasási sebesség gondolom azt takarja hogy az íráshoz mennyivel olvassa az eredeti helyről az adatokat. az eredeti hely meg a merevlemez, nyilván ezért dobta fel a maximális 48-szoros sebességet, tehát jó lesz...

2019. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs én csak a kettes ábrát néztem, de attól még tartom a véleményem, jó a maximális az olvasáshoz...
2019. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha a 48x-et (7200 KB/s) választom akkor a CD/DVD meghajtó neve mellett (E:\ ASUS DRW-24F1MT)

jelenik meg a 7200 KB/s

2019. okt. 6. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak meg nincs értelme. Az ASUS az épp olvasott lemez minőségéhez állítja majd be az olvasási sebességet. A max 48x lehet de ez változó és nem te adod meg.
2019. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!