Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen virusirtoval tudom le...

Milyen virusirtoval tudom le ellenorizni az emaileket?

Figyelt kérdés

van egy virus benne ami minden hetfon es penteken kuld valami oldalakat az ismeroseimnek s valahogy ki kellene szurjem h melyik az


van ilyen program


2010. júl. 16. 10:15
 1/6 anonim válasza:
Szerintem amilyen van a gépeden,elvileg azzal le tudsz ellenőrizni mindent külön külön a gépen!Legalább is nekem AVG van és azzal igy lehet!Csak annyi bajom van vele,hogy nem magyar nyelvű :(
2010. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Oberle Gábor ***** válasza:

Az Avast nevezetűben is van e-mail scanner.

Innen töltheted le: [link] (az "avast! 4 Home Edition"-t töltsd le, az ami ingyenes)

Mielőtt telepíted az Avast-ot, szedd le az előző antivírus progit, mert lehet, hogy nem kompatibilisek egymással.

2010. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is az AVG-re szavazok.

Amúgy az új verziók már beszélnek magyarul.

Másik módszer lehet még hogy ha minidig ugyanarról a e-mailcímről jön a levél akkor szabályt állítasz be hogy automatikusan törlődjön a levél

2010. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az avast ellenőrzi, de ne a 4-est, hanem az 5-öst töltsd le, amennyiben ezt választod!

Az Avira ingyenes az, amelyikben NINCS e-mail ellenőrzés.

2010. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a webes levelezést és a levelezőklienset (Thunderbird) teljes egészében szűri az ESET Smart Security 4.2. Van benne beállítható levélszemétszűrő is.
2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató ez? A webes Gmail-ben van ilyen a Beállításokban, hogy szűri a spamokat. Csak be kell írni, ki a küldő, milyen téma, jellemző szavak. És nem tartalmazza ezeket a szavakat. Angol nyelvűnél beváltak a magyar kettős betűk és az hosszú ékezetek. De van szűrő a Citromail, Freemail, Indamail rendszerében is.
2010. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!