Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7 intézőjében miért fordított...

Csibehad kérdése:

W7 intézőjében miért fordított sorrendben adja ki a keresés eredményét?

Figyelt kérdés

Intézőt megnyitom, rákattintok a kívánt albumra, majd a keresősávba beírom a fotóimhoz általam adott kódszámot, és megjelennek a fotók, amelyek a kódszám után egy szóközzel 1-2-3stb. alszámmal vannak ellátva. (Pl. MB621 1, MB621 2, MB621 3 stb. Egy ideje nem számsorrendben adja ki, hanem fordítva. Legelől a legnagyobb alszámút rakja ki és csökkenő sorrendben a többi. Ez roppant kényelmetlen, amikor fel akarom tölteni valahova, mert manuálisan kell megfelelő sorrendbe állítani, vagy egyesével feltölteni.

Már gondoltam arra, hogy esetleg amikor a Total Commanderben dolgozok, esetleg fordított sorrendben maradt az állás, de NEM! Az Intézőben pedig nem találok olyan állítási lehetőséget, ami a sorrendre vonatkozna.

Van ötletetek, hogy netán én állítottam át valamit véletlenül? Hol állíthatom vissza???

Köszönöm!



2019. okt. 9. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobbklikk, rendezés, név. Ezt azért illene tudni. Egyszer kiválasztod, akkor sorba teszi, még egyszer kiválasztod, akkor visszafelé sorba. És blablabla.
2019. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az unokám is tudja. De itt nincs ilyen rendezési lehetőség. Készítettem monitorképet, de nem engedi a linket betenni.
2019. okt. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!