Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha azt akarom hogy a Windows...

Ha azt akarom hogy a Windows 7 telepítője be tudjon bootolni, akkor ahhoz mit kell kiírnom ISO-ban?

Figyelt kérdés
Nero-val szeretném kiírni!
2010. júl. 16. 11:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Van egy WinRAR tömörített fájl. Azt írjam ki, vagy ha kicsomaglom, akkor lesznek belőle olyan mappák hogy: boot, efi, sources, support, upgrade. És még 3 fájl: autorun, bootmgr és setup. Ez utóbbiakat kiírtam, és mégsem bootolt be.
2010. júl. 16. 11:32
 2/21 anonim ***** válasza:

Töltsd be az iso-t a virtuális meghajtóba, aztán neroban szimplán másold a lemezt (a forrás a virtuális meghajtó legyen)


Az is lehet, hogy az először kiírt lemezed jó, csak a biosban First boot-nak nem a dvd rom van beállítva.

2010. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, hogy amikor tölt befele a BIOS akkor F12, és bejön egy first boot menü. Ott CD-rom (Pedig DVD olvasó/író van a gépben) és kiírta hogy CD/DVD boot. ÉS annyi. Betöltött az XP. :(
2010. júl. 16. 11:50
 4/21 A kérdező kommentje:
De megpróbálom úgy is hogy bemountolom Daemonba.
2010. júl. 16. 11:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem írta ki véletlenül, hogy cd rom-ról való futtatáshoz nyomjon meg egy gombot?
2010. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem. Kiírtam Neroban rendszerindító Cd-ként, és kérte a Floppyt. Az meg nincs. De letöltöm a Daemoon Tools-t.
2010. júl. 16. 11:58
 7/21 A kérdező kommentje:
Nah. Beraktam Daemoonba, és ugyan azokat a mappákat írja most ki, amit az előbb kiírtam. De lehet hogy valamiben mégis más lesz. :D
2010. júl. 16. 12:04
 8/21 anonim ***** válasza:

Felesleges rendszerindítóként kiírni, ha jó a feltöltés (általában jó szokott lenni :P) elég adatlemezként.


Amennyiben így sem lesz jó, akkor tuti a first boot deviance beállítással van a gond.


Milyen BIOS-od van / verzió ?

2010. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A BIOS verzióját hol tudom megnézni?
2010. júl. 16. 12:18
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha belépsz a BIOS-ba, ki kellene, hogy írja.

Megpróbálhatod még a futtatás/ dxdiag (itt nem mindít írja ki, de ez a legegyszerűbb)

Vagy marad az Everest.

2010. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!