Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol, melyiket erdemes leszedni?

Hol, melyiket erdemes leszedni?

Figyelt kérdés
Egy nyomdaban dolgozok, ahol a photoshop, coreldrawot tudnon kene hasznalni, regen hasznaltam de nem olyan nagyon profin mint ok, ugy sose tudtam.. Megakarom tanzlni, van valahol ilyen feladatok magyarazattal? Netrol leszedni vagy barmi?

2019. okt. 14. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pénzért igen, le lehet szedni a netről.

Használható "ingyenes" verziót meg max torrentről.

2019. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Google: "coreldraw használata" vagy "coreldraw tutorial" stb. (photoshop hasonlóan)
2019. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, beirtam, de nem volt nagyon sok minden, csak par feladat egy ket erdekesseget bemutatva mi mire, de ugy az egeszet bemutatna mondjuk olyan kene.. Angolul van. Melohelyen es en nagyon sokat felejtettem mer nem par eve tanultam, ujra fogom ezaltal meg amugyis szeretnem de igy egyszerre nagyon sok ido
2019. okt. 15. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!