Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékokat ajánlatok...

Milyen játékokat ajánlatok erre a rendszerkövire? CPU:INtel Celeron 2,4 GHz RAM:768 MB, Videókártya:Geforce 5200 OS:Windows XP, Hangkártya VIA AC'97 Enhanced Audio Controller.

Figyelt kérdés
resident evil négyet elviszi mert letöltöttem és el is indult normálisan kezdődött a játk csak amikor bementem a vaskapun szionte az egész játék elhomályosodot és elszürkült nem lehetett semmit látni.ja meg az elején az emberrel veszekedett és a karaktrek eltüntek
2010. júl. 16. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a gépet inkább elásnám jó mélyre, eladnám a vaterán valami palimadárnak, annyira eljárt felette az idő
2010. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Silber ***** válasza:
Egy ilyen konfiguráción még tökéletesen elmegy pl. a CoD2. Egy villámcsapásnyi idővel ezelőtt még nekem is hasonló konfigurációm volt, tökéletesen ment vele Low/Medium grafikán. Ha nincs nagy késztetésed a legújabb játékokra, akkor nincs ezzel a konfigurációval sem probléma. Internethasználatra pedig egyszerűen tökéletes.
2010. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint a call of duty 2 és szerinted megér annyit hogy becseréljem egy konzolra például egy playstation kettöre
2010. júl. 17. 07:36
 4/4 Silber ***** válasza:
A konzollal gyakorlatilag csak játszani tudsz, viszont a számítógéppel millimegy más dolgot is meg tudsz tenni. Én a gépet tartanám meg.
2010. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!