Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft-ban mért nem tudom...

Minecraft-ban mért nem tudom megnyitni az optifine modot?

Figyelt kérdés
(Tlauncherem van) Már több videót is megnéztem hogy hogy kell berakni de valahogy nem sikerül. Ha önmagába teszem be akkor is ezt írja ki: File Optifine 1.14.4 HD U F2.jar is an incomplatible of Optifine. Pedig 1.14.4-es optifinet töltöttem le és a forge is 1.14.4-es. De ha még a toomanyitems-et is beleteszem akkor is ugyan ez van de a toomany működik.

2019. okt. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az OptiFine mod jelenleg NEM kompatibilis a Forge al, ez a Forge hibája és a fejlesztôk tudnak is róla.


Lehetôségek:

- Nem használsz OptiFine t


- Áttérsz Fabric kliensre (Az OptiFine nak van Fabric kompatibilis megoldása, ott megy. A Fabric al csak a Fabrichoz készült modok kompatibilisek, nincs átjárás a foege modoknak. A Toomanyitems fabric verziója a Roughly Enough Items)


- Elôre “elkészített” OptiFine verziót használsz. Itt csak az OptiFine van bent, más mod mod nem rakható be mellé. Ilyen lehetôség van a Tlauncherben is elôre berakva

2019. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval a fabrick ugyan azokat tudja kb mint az optifine?
2019. okt. 18. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.... A Fabric egy mod loader, mint a Forge. Az OptiFine nak pedig van Fabric kompatibilis megoldása
2019. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen értem.
2019. okt. 18. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit
2019. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!